МУХі 2017

МУХі 2017

З 9 по 26 листопада в приміщенні Національного музею Тараса Шевченка відбудеться виставка фіналістів шостого незалежного конкурсу молодих українських художників МУХі 2017. Цього року у фінал було відібрано 12 конкурсантів.

Учасники: Kinder Album (Львів), Misha Alekseenko (Київ), Sergey Grigoryan (Івано-Франківськ), Oleg Dimov (Одеса), Іван Драган (Чернівці), Nikolay Karabinovych (Одеса), Dima Krasnyi (Глеваха, Київська обл.), Maria Proshkowska (Київ), Sergiy Radkevich (Львів), Anton Tkachenko (Харків), Olga Fedorova (Харків), Mitya Churikov(Київ).

Кураторка виставки – Marina Shcherbenko.

МУХі / молоді українські художники
МУХі / молоді українські художники

Склад експертної комісії:
Oksana Barshynova – кураторка, історикиня мистецтва, завідувачка науково-дослідного відділу мистецтва ХХ – початку XXI століть Національного художнього музею України.
Oleksandra V. Gomeniuk – директорка Hales Gallery (Лондон/Нью-Йорк).
Gunnar Kvaran – директор Музею сучасного мистецтва Аструп-Фернлі (Astrup Fearnley Museet for Moderne Kunst) в Осло.
Jerzy Onuch – польський художник, куратор, політолог, працює в областях перформансу та інсталяції.
Tatyana Tumasyan – кураторка, галеристка, директорка Харківської муніципальної галереї, засновниця і координаторка Фестивалю молодіжних проектів NonStopMedia.

МУХі – це багатофункціональний проект, спрямований на системну роботу по формуванню нових імен серед молодих українських художників.
Назва МУХі походить від абревіатури – “Молоді Українські Художники і…”. Перша виставка МУХі була представлена ??в 2009 році в Боттега Галереї. У 2017 році проект буде реалізовано вшосте.

Засновниця проекту МУХі – кураторка і галеристка Марина Щербенко.

Головним критерієм і показником успіху для нас є професійне зростання рівня робіт і проектів учасників МУХі. А також їх розвиток і інтеграція в арт-середовище на українському та світовому просторах. Ми підтримуємо художників МУХі, продовжуємо співпрацю з ними не тільки на наших виставкових та он-лайн майданчиках, а й залучаємо їх до участі в персональних і групових проектах – незалежних і значущих для формування їх cv.

Більше інформації – http://muhi.com.ua/

Back

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Share