Методи імітації мистецької спільноти під час змін

Методи імітації мистецької спільноти під час змін

Artist Talk: Ніколай Карабінович “Методи імітації мистецької спільноти під час змін”
17 лютого о 17.00
Відбудеться в Impact Hub Odessa
Вхід вільний.

.
Результати мистецьких досліджень учасників резиденцій будуть представлені на виставці Вразливий стан – виставка SWAP: UK/Ukraine 2018 в Одесіі, яка відбудеться в Музей современного искусства Одессы з 22 лютого по 31 березня.

Ніколай Карабінович (нар. 1988, Одеса) живе і працює у Києві та Одесі. У 2011-му закінчив філософський факультет Одеського національного університету імені І. І. Мечникова і як художник працює з відео, текстом, звуком і перформативними практиками. У своїй практиці апелює до категорій місця і часу. Значний інтерес Карабіновича — в “мінливих ідентичностях” постсоціалістичної Східної Європи, зіткненнях між новими націоналістичними рухами та суперечностями в історичних наративах. Ще один важливий напрямок його роботи — робота з музичним архівом як універсально зрозумілим ресурсом для дослідження змін політичного, історичного і соціального контексту сучасності. Ніколай перебував на резиденції в Ліверпулі протягом листопада-грудня 2018 року.

Одна з робіт, яку створив Ніколай Карабінович під час
резиденції — аудіо-інсталяція з записом звуку скрипучого паркету в Walker Gallery, присвячена дослідженню процесів, що супроводжують моменти перегляду творів мистецтва.

Не менш цікава робота, створена художником в результаті
того, що він знайшов концерт групи New Order з Манчестера,
який починається з портрета Тараса Шевченка. Виявилося що
ця група свій перший концерт в Америці в 1981 році зіграла в
Українському домі в Нью-Йорку. Висловлюючи своє враження від виявлених зв’язків між культурами та реаліями України, Великобританії і США Карабіновіч залучив музичний колектив Української діаспори в Манчестері до запису кавер-
версії пісні групи New Order.

Back

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Share